Architektonický ateliér a inženýring / Design studio of architecture and engineering

RUSTICUS, s. r. o.

Úzká 317
742 58 Příbor

+420 777 289 525
atelier@rusticus.cz

 

 

Naše motto

"DOMI SUAE QUILIBET REX"

Vítejte na stránkách ateliéru RUSTICUS

 

 

22 let zkušeností = výhoda pro naše klienty

Cílem našeho ateliéru, který byl založen v r. 1996, je spokojený zákazník. Tým odborníků pro naše klienty vypracuje všechny stupně projektové dokumentace staveb od ideové studie, přes dokumentace pro územní rozhodnutí, projekt pro stavební povolení či společné povolení až po dokumentaci pro provádění stavby. Profesionalita je garantována dynamickým týmem, který zahrnuje mj. autorizovaného architekta se všeobecnou autorizací a autorizovaného inženýra pro obor pozemní stavby.

Projektujeme stavby pro bydlení, průmysl, občanskou a technickou vybavenost, interiéry a rekonstrukce památkových a historických objektů. Poskytujeme  komplexní služby klientům až ke konečnému cíli našeho společného úsilí - stavbě (včetně kolaudace).

Provádíme rovněž inženýring, naše projekty projednáme s příslušnými institucemi za účelem vydání všech potřebných stanovisek, rozhodnutí a povolení.

Důležitou oblastí naší činnosti je tvorba územně-plánovací dokumentace, jako územních plánů, územních studií a urbanistických koncepcí. 

Najdete nás také na Facebooku: www.facebook.com/rusticus.architecture/

Novinky

Pro stavbu "Rozšíření výrobního závodu Donghee Czech, s.r.o." v průmyslové zóně Český Těšín jsme...
<< 1 | 2